Marketingová podpora Národního programu Česká kvalita

zahájila marketingovou podporu Národního programu Česká kvalita ve spolupráci s TV CNN Prima News, se kterou se domluvila na zbrusu novém onlinovém pořadu "Českou kvalitu nenahradíš“.

V prvním díle vystoupil p. vicepremiér Karel Havlíček – viz speciálně vytvořená sekce na stránkách CNN nebo přímý link https://cnn.iprima.cz/podporime-ceskou-kvalitu-i-venkovske-obchody-plni-dulezite-funkce-rika-ministr-havlicek-30228. Další díl pořadu bude natočen s konkrétními správci značek a zajímavými firmami. Dohromady můžeme očekávat cca 10 dílů.

Rada kvality ČR si dává za cíl takto pomoci co nejvíce českým firmám s propagací jejich výrobků a služeb a současně zlepšila informovanost českých spotřebitelů.


TZÚS Praha, s.p., je zapojen do společného programu dobrovolné certifikace stavebních výrobků a materiálů určených do podmínek českých staveb „Osvědčeno pro stavbu“ jako člen Svazu zkušeben pro výstavbu (SZV) a jako certifikační orgán pro tuto značku.
Značka „Osvědčeno pro stavbu“ je zaregistrována v národním programu Česká kvalita.


Podrobnější informace můžete nalézt zde.
Každoročně Vás v aktualitách a e-zpravodaji informujeme o slavnostním předávání značek Osvědčeno pro stavbu v rámci programu Národní cena kvality České republiky našim zákazníkům.
Informace o slavnostním předávání si můžete přečíst v níže uvedených odkazech:

https://www.tzus.cz/aktuality/osvedceno-pro-stavbu-v-roce-2020
https://www.tzus.cz/aktuality/slavnostni-predani-znacky-osvedceno-pro-stavbu-na-prazskem-hrade-2019
https://www.tzus.cz/aktuality/slavnostni-predani-znacky-osvedceno-pro-stavbu-na-prazskem-hrade
https://www.tzus.cz/aktuality/slavnostni-predani-znacky-osvedceno-pro-stavbu-v-ramci-galavecera-s-ceskou-kvalitou


Dalším zajímavým pořadem, na který chceme upozornit jsou také "Toulky Českem budoucnosti", který je vysílán pravidelně v pátek 18:25h na ČT 1 a který vznikl za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu, Rady kvality ČR a Asociace malého a středního podnikání a živnostníků ČR https://www.ceskatelevize.cz/porady/13375839333-toulky-ceskem-budoucnosti/dily/
 

Kontaktní osoby

Ing. Alexander Šafařík-Pštrosz

Mobil:
+420 720 312 664
Telefon:
+420 286 019 418
Pozice:
ředitel
Specializace:
management, zkušebnictví, inspekce, certifikace, standardizace
Pobočka:
Úsek ředitele podniku