Navštivte stánek TZÚS GROUP na veletrhu FOR ARCH 2018 a Zákaznický den TZÚS Praha, s.p.

Sdružení tří majetkově propojených firem TZÚS GROUP (TZÚS Praha, s.p., QUALIFORM, a.s., PAVUS, a.s.) bude mít již podruhé vlastní stánek na veletrhu FOR ARCH 2018, kde Vás velmi rádi přivítáme.

Vstupenka na veletrh FOR ARCH 2018 zdarma

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli, jako vystavovatel TZÚS GROUP, možnost získání vstupenky zdarma na veletrh FOR ARCH 2018.

Investujeme... Rozvoj proseckého areálu TZÚS Praha, s.p.

V květnu tohoto roku byla dokončena nástavba budovy č. p. 74/412 v areálu TZÚS Praha, s.p., na Proseku.

40. výročí otevření nové pobočky TZÚS v Teplicích

V roce 1978 se odehrál slavnostní okamžik, který potěšil všechny zaměstnance TZÚS, byla přestřižena páska otevírající nově vybudované pracoviště v Teplicích.

Certifikace v polském národním systému posuzování shody stavebních výrobků

PCA Varšava byl vydán Certifikát o akreditaci TZÚS Praha pro certifikaci výrobků. TZÚS Praha, s.p., zde má pro polský národní systém přiděleno číslo AC 207. 

 

 

Surface Slider - zkoušky typu a CE certifikace podle normy EN 15129

Surface slider je jeden z několika výrobků, který je používaný zejména v mostních konstrukcí k pohlcení energie během zemětřesení.

Vydány další 3 certifikáty kvality SBToolCZ návrhu školských budov

V červnu 2018 vydal TZÚS Praha, s.p., jako certifikační orgán NP SBToolCZ, další 3 certifikáty kvality návrhu školských budov.

Představujeme naše zařízení... Zkušební trhací stroj VEB TIW na pobočce Ostrava

Zkušební trhací stroj VEB TIW s rozsahem do 1 000 kN slouží k provádění jednoosé zkoušky tahem za účelem zjišťování základních mechanických vlastností ocelí pro výztuž do betonu.

Setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., v Třeboni

Ve dnech 16.-17.5.2018 se uskutečnilo každoroční setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., které se konalo v příjemném prostředí Slatinných lázní v jihočeské Třeboni.

Kontaktujte nás
TZÚS webwww.tzus.cz
TZÚS e-mailinfo@tzus.cz