Setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., v Třeboni

Ve dnech 16.-17.5.2018 se uskutečnilo každoroční setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., které se konalo v příjemném prostředí Slatinných lázní v jihočeské Třeboni. Do areálu hotelu se sjela více než polovina zaměstnanců ze všech poboček, úseků a o.z., rozmístěných v 7 regionech České republiky.

Odpolední hodiny prvního  dne byly určeny výletům, procházkám a průzkumu Třeboňska.

Večerní volný program byl zahájen proslovem statutárních zástupců, kteří své kolegy přivítali a pronesli přípitek. Večer se nesl v duchu diskuzí i zábavy.

Následující den se zaměstnanci sešli při příležitosti prezentací jednotlivých poboček, úseků a o.z., ve kterých jejich pracovníci shrnuli úspěchy uplynulého roku, představili novinky svých pracovišť i nejbližší plány.

I v letošním roce jsme kolegy zapojili do charitativní akce, konkrétně na podporu handicapovaných dětí rodiny Kmoškových, která  proběhla formou dobročinné tomboly a prodejem speciální edice triček.
Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se akce zúčastnili a z vlastních prostředků přispěli na pomoc dětem.

Celkový záměr ve zlepšování společenských vztahů zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., seznámení se s novými kolegy, novými službami a záměry jednotlivých pracovišť firmy, byl i v tomto roce dosažen a těšíme se již na setkání příští, a to v květnu 2019.