Kontakty

Zlínský kraj

Ve zvoleném kraji žádnou pobočku bohužel nemáme, ale v okolí najdete tyto pobočky:

V sekci Pobočky a odštěpný závod naleznete přehled speciálních služeb, adresu, mapu a kontaktní osoby jednotlivých poboček. Vyberte si Vám geograficky blízkou pobočku a spojte se s námi telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Pobočky TZÚS Praha, s.p., zajišťují služby ve všech základních oblastech nabídky podniku jako jsou certifikace výrobků, certifikace systémů managementu, certifikace budov, zkoušení materiálů, prvků a konstrukcí, inspekce staveb, metrologie a ostatních služeb. Veškeré služby jsou zajišťovány přímo na pobočce nebo jsou koordinovány s ostatními pobočkami či úseky TZÚS Praha, s.p., v České republice.

Pobočky jsou umístěny v důležitých centrech hlavních regionů ČR (v Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni, Praze, Předměřicích nad Labem a Teplicích, odštěpný závod ZÚLP má sídlo v Českých Budějovicích) a všechny standardně nabízejí základní služby podniku, avšak vzhledem k lokalitě nebo vytíženosti zejména zkušebních kapacit podléhají jisté míře specializace a poskytují služby unikátní v portfoliu TZÚS Praha, s.p., nebo dokonce v nabídce konkurenčních firem v České republice.