Úspěšná účast TZÚS Praha, s.p., na stavebním veletrhu BUDMA 2019

V termínu 12. – 15. února 2019 se TZÚS Praha, s.p., již po třetí zúčastnil mezinárodního stavebního veletrhu BUDMA (stavebnictví a architektury) v Poznani (PL). Náš stánek byl opět umístěn ve společném zastoupení několika českých firem v komplexu CzechTrade v hale 3, číslo stánku 54. 

Veletrh BUDMA je jedním z nejvýznamnějších míst v PL pro setkání výrobců a distributorů dodávajících nová a pokroková řešení v oblasti stavebních materiálů a technologií. Zúčastnilo se cca 1000 firem, které prezentovaly nabídku svých produktů a služeb. Veletrh navštíví cca 46 000 odborných návštěvníků.

Také TZÚS Praha, s.p. prezentoval kompletní nabídku svých služeb v oblasti testování i certifikace. Vedle prezentace našich tradičních akreditací v oblasti posuzování harmonizovaných produktů (EU – oznámený subjekt a notifikovaná osoba 1020, subjekt pro technické posuzování a člen EOTA) jsme nově prezentovali i úspěšnou akreditaci PCA Varšava v národním systému posuzování neharmonizovaných produktů PL (AC 207). V tomto směru byla naše nabídka zaměřena na posuzování a certifikaci výroben betonu (také s ohledem na mnohaleté zkušenosti v této oblasti).

TZÚS Praha, s.p., také prezentoval možnosti dobrovolné certifikace firem potvrzujících jejich způsobilost v oblasti systémů managementukvality (ISO 9001), environmentu (ISO 14001), bezpečnosti práce (ISO 45001), hospodaření s energií (ISO 50001). Zejména v oblasti systému managementu kvality jsou v PL certifikováni první zájemci.

Také byla prezentována naše akreditace pro ověřování environmentálního prohlášení o produktu (EPD) - úspěšně bylo v PL ověřeno např. 17 EPD pro firmu Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o.

Po celou dobu veletrhu byla na stánku TZÚS Praha, s.p., zajištěn informační servis útvaru marketingu i odborných pracovníků certifikačního orgánu na produkty a poboček Plzeň a Ostrava.

Informace i konzultace byly poskytovány samozřejmě také v polském jazyce. Možnosti využít této příležitosti ke vzájemnému setkání i konzultacím využila řada našich klientů – viz také přiložené obrázky (10 a 11). Úspěšnost našich klientů potvrzovalo také udělení Zlaté medaile za inovativní řešení v oblasti komínových systémů firmě HENKOR J.M. KODRYLAK S:J: Topólka (viz obrázek 13).
 

Kontaktní osoby

Ing. Alexander Trinner

Mobil:
+420 602 185 785
Telefon:
+420 382 337 327
Pozice:
ředitel pobočky Plzeň
Specializace:
studie LCA, environmentální prohlášení o produktu (EPD)
Pobočka:
Plzeň