Setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p.

Jak je již tradicí, pátý měsíc v roce se zaměstnanci Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha, s.p., sjíždějí z celé České republiky na setkání zaměstnanců, konané se záměrem zlepšování společenských vztahů ve firmě, seznámení s novými kolegy, službami a plány jednotlivých pracovišť a poboček.

Stejně jako v loňském roce se setkání konalo v komplexu Aurora ve Slatinných lázních Třeboň, a to v termínu 15.-16.5.2019. I přes nepříznivé středeční počasí se řada zaměstnanců vydala na výlety po okolí nebo využili lázeňského wellness centra. Společný večerní program byl zahájen proslovem a přípitkem ředitele podniku. Následovala večeře, dobročinná tombola a dále volná zábava.

Čtvrteční dopoledne vyplnili pracovníci jednotlivých poboček, úseků a o.z. prezentacemi, ve kterých shrnuli úspěchy uplynulého roku, představili novinky svých pracovišť i nejbližší plány.

I v letošním roce se většina kolegů zapojila do charitativní akce na podporu handicapovaných dětí rodiny Kmoškových, která  proběhla formou dobročinné tomboly a prodejem speciální edice triček.

Všem zaměstnancům, kteří se akce zúčastnili a z vlastních prostředků přispěli na pomoc dětem moc děkujeme.