Na veletrhu FOR ARCH se představí více než 800 vystavovatelů ze 14 zemí světa

Stovky vystavovatelů na oblíbené akci představí zajímavé novinky, ale i zavedené produkty z oboru stavebních materiálů, elektrotechniky, zabezpečení, vytápění, alternativních zdrojů energie, dřevostaveb a bazénů, saun & spa.
Návštěvníci se mohou těšit i na velmi zajímavý doprovodný program v podobě například poradenských center. Specialisté poradí s dokumenty potřebnými pro výstavbu, s vytápěním, zabezpečením, s výběrem vhodné stínící techniky, oken i dveří, s výstavbou bazénů nebo s výstavbou dřevostaveb.
Jedinečný program je připravený také pro zástupce z oboru stavebnictví. Letošní novinkou je Technologické fórum - jednodenní neformální setkání zástupců investorů, developerů, projektantů, státní správy, samosprávy, akademické obce a vystavovatelů veletrhu.
Svou účast na TECHNOLOGICKÉM FÓRU potvrdil ministr životního prostředí Richard Brabec.
Návštěvníci veletrhu FOR ARCH se mohou těšit také na obchodní setkání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS, finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, konferenci Křižovatky architektury, na vyhlášení nejlepších exponátů a technologií GRAND PRIX a stovky jedinečných expozic. Letošní ročník veletrhu opět zahájí Konference ředitelů projektových společností 2017. Už nyní je možné zakoupit vstupenky se slevou 20 %.
Více na www.forarch.cz.