Setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., ve Frymburku

Ve dnech 15.-16.06.2022 se po dvou letech pauzy, způsobené pandémií Covid-19, uskutečnilo pravidelné setkání zaměstnanců TZÚS Praha, s.p.

Setkání proběhlo v hotelu Frymburk, v krásném prostředí a přírodě u přehrady Lipno v Jižních Čechách. Do areálu hotelu se sjela více než polovina zaměstnanců ze všech poboček, úseků a o.z., rozmístěných v 7 regionech České republiky.

Odpolední hodiny prvního  dne byly určeny výletům, procházkám a průzkumu okolí přehrady Lipno a krásy jižních Čech.

Večerní program byl zahájen proslovem ředitele podniku, který naše kolegy přivítal a pronesl přípitek. Večer se nesl v duchu diskuzí i zábavy.

Následující den se zaměstnanci sešli při příležitosti prezentací jednotlivých poboček, úseků a o.z., ve kterých jejich ředitelé shrnuli úspěchy uplynulého roku, představili novinky svých pracovišť i nejbližší plány.

I v letošním roce jsme kolegy zapojili do charitativní akce, konkrétně na podporu handicapovaných dětí rodiny Kmoškových, která  proběhla formou dobročinné tomboly a prodejem speciální edice triček.
Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se akce zúčastnili a z vlastních prostředků přispěli na pomoc dětem.

Celkový záměr ve zlepšování společenských vztahů zaměstnanců TZÚS Praha, s.p., seznámení se s novými kolegy, novými službami a záměry jednotlivých pracovišť firmy, byl i v tomto roce dosažen.

Těšíme se již na setkání příští, a to v červnu 2023, které bude pořádáno v roce, kdy TZÚS Praha, s.p., bude slavit 70. výročí své existence.