Účast TZÚS Praha, s.p., na stavebním veletrhu BUDMA Poznaň 2017

Ve dnech 7. – 10. února 2017 se v polské Poznani konal pravidelný stavební veletrh BUDMA. Veletrh je zaměřen na široký okruh stavebních konstrukcí a jednotlivých druhů stavebních materiálů a výrobků.
Již tradičně se veletrhu zúčastňují všichni významní výrobci na polském trhu. Letošního ročníku se tentokrát také zúčastnil Technický a zkušební ústav stavební s nabídkou služeb TZÚS GROUP (konkrétně pak TZÚS Praha, s.p. a PAVUS a.s.).
Stánek TZÚS (Pavilon 3, stánek č. 41) byl součástí společného stánku CzechTrade, ve kterém bylo soustředěno několik dalších firem. Podpora CzechTrade na veletrhu byla velmi dobrá a umožňovala vytvoření příjemného prostředí pro konzultace s klienty. Za TZÚS Praha, s.p., se veletrhu zúčastnili Ing. Alexander Trinner, Ing. Vojtěch Šebek a Ing. Lenka Brunátová.  Již před konáním veletrhu byla našim klientům z Polské republiky zaslána informace o naší účasti a možnostech konzultovat řadu problematik přímo na našem stánku. Mnozí klienti toho také využili a svědčí o tom i přiložené fotografie. V průběhu veletrhu jsme také navštívili stánky výrobců, kterým bylo možno nabídnout naše služby. Celkově je veletrh velmi rozsáhlý (odpovídá i velikosti polského stavebního trhu) a zahrnuje široké spektrum oborů. U projektových organizací (ale i u některých výrobců) se také propagovala metoda BIM (viz foto). 

Také v roce 2018 předpokládáme účast na tomto významném polském veletrhu.

           

           

           

 

Ing. Alexander Trinner
ředitel pobočky Plzeň
Tel.: +420 377 244 158
Mobil: +420 602 185 785
E-mail: trinner@tzus.cz
Ing. Vojtěch Šebek
ředitel pobočky Ostrava
Tel.: +420 595 707 201
Mobil: +420 606 724 644
E-mail: sebek@tzus.cz